Lyžařský tábor Ambroziáda

Lyžařský tábor Ambroziáda nabízí každoročně účastníkům týden na horách s lyžováním a snowboardingem. Lyžařský tábor Ambroziáda probíhá v termínech jarních prázdnin.

Lyžařský tábor Ambroziáda v ČR i v Alpách!

Na lyžařský tábor s námi můžete jet buď do Orlických hor nebo do Alp. V Orlických horách probíhá lyžařský tábor v horské chatě Radost a v Alpách je lyžařský tábor ve středisku Puy St. Vincent (FR). Doprava na lyžařský tábor je společná – autobusem.

Lyžařský tábor Ambroziáda: program

Lyžařský tábor je týdenní. Účastníci každý den lyžují a zbytek dne se věnují natáčení filmu (zde se učí hrát před kamerou, natáčet i stříhat natočený materiál). Lyžařský tábor nabízí účastníkům i zajímavé večerní programy: Talent show, diskotéka, Partička atd. Lyžařský tábor má pro svůj program k dispozici kvalitní filmovou, zvukovou i světelnou techniku a samozřejmě zkušené lektory a instruktory.

Kdo se může přihlásit na Lyžařský tábor Ambroziáda?

Na lyžařský tábor se mohou přihlásit děti a mladí lidé ve věku od 9 do 18 let se zájmem o zimní sporty a natáčení filmů.

Lyžařský tábor Ambroziáda: tradice

Lyžařský tábor Ambroziáda pořádá Umělecká agentura Ambrozia o.p.s., která se věnuje organizaci pobytů pro děti a mládež už od roku 2003. Lyžařský tábor je pouze jednou z našich aktivit. Nabízíme umělecké kurzy i během letních a podzimních prázdnin, také celoroční kurzy, víkendové workshopy atd. Ročně našimi kurzy projde přes 1000 dětí z celé ČR.

Lyžařský tábor Ambroziáda: proč je tak levný?

Prosíme, nebuďte zaskočeni nízkou cenou za lyžařský tábor ve srovnání s konkurencí. Důvodem je, že na rozdíl od většiny ostatních jsme nezisková organizace, tudíž ze zákona nesmíme generovat zisk a poplatek za lyžařský tábor Ambroziáda je tedy roven ceně našich nákladů.


Více informací a elektronické přihlášky na lyžařský tábor Ambroziáda najdete na:

www.ambroziada.cz
TOPlist